Храм Святої Анни
На цьому камені Я збудую Церкву Мою,
і врата пекла не здолають її. (Матф.16:18)
Welcome to our website
Чи може сексот успадкувати Царство Небесне?

Згадайте , як на Христа первосвященики Пілату донесли. Згадайте , як доносили на ваших близьких.  Згадайте , як люди, вражені  бісом судів "праведних" і "справедливих" миру цього, задушили своїми доносами багато і багатьох за всі  століття людської цивілізації. Напевно кожний з нас знає з дитинства, що донощик  це Богом  зневажена  істота, які своїми цидулками й нашіптуваннями , намагається, заручившись, підтримкою князів світу цього, задовольнити свою страсті  судити (вбити) близького, прикриваючись при цьому "благими" намірами. Згадайте, як первосвященики зговорилися стратити Христа, тільки нібито заради того, щоб не було гонінь на іудеїв, а насправді, тому-що Він викрив їх справи Своєю Любов'ю й не осудом. От їхні методи, методи богохульників, недалеких  і  мерзькопакастних бісів у людській подобі. Справи їх морок підворіття, вони не здатні жити при Світлі, і ховають свої личини від Істини, Яка тільки в Любові, і всіх їх викрила вже тут і зараз по їхніх справах.

 

чи Може сексот  успадкувати Царство Небесне?

 

Потрібно  додати кілька слів. Доля тих, хто мовчазно погоджується з стукачем , також жалюгідна, тому що їх дорога теж не веде в Царство Небесне. Нехай вони не зваблюють себе розумним невіданням.

Total comments: 1

1 Елізабет   (23.03.2011 17:37) Спам
Немає нічого страшнішого за зраду Мені здається, що навіть вбивство не таке жахливе. Тому що тут людину "вбивають" морально. Як невимовно боляче, коли близька людина, якій ти довіряєш, допомагаєш, підтримуєш, ділишся найпотаємнішим - тебе ЗРАДЖУЄ, ДОНОСИТЬ. І головне, що ти ж нічим не завинив - ти бажав лше добра. А головне, що це такі люди, на яких і не подумаєш...
Сатана гарно працює над цим - він знає як знайти підхід- як можна дошкулити людині.
Хочу сказати, що на перший погляд - це взагалі така безвихідь, таке неприємне відчуття пронизує все єство і тобі хочеться просто вити від такого душевного тягару.
Аде потім якось відходиш, те все обдумуєш. І бачиш ніби "позитив". Добре, що це саме зараз відкрилося, а не пізніше. Все що не робиться - робться на краще, як би то все-таки жорстоко не звучало. Це випробквання треба пережити і на майбутнє мати досвід і застерігатися від подібного. Хоча від цього не дуже то і вбережешся.
А щодо того чи успадкує зрадниек Царство Небесне? Мені здається, що це не нам судити, а Всевишньому. Якщо не покається, то звісно ні.
Не зраджуймо, не доносьмо один на одного із-за своїх меркатильних інтересів, адже пам"ятаймо, що все зло яке ми приносимо інших повернеться до нас з подвійною силою
Неха допоможе нам Господь у всьому і підтримає нас у важку хвилину
Слава Ісусу Христу!
Only registered users can add comments.
[ Registration | Login ]