Храм Святої Анни
На цьому камені Я збудую Церкву Мою,
і врата пекла не здолають її. (Матф.16:18)
Welcome to our website
Голтвовець Петро.

 Майже десять років тому назад відбулося моє знайомство з Грашко  Аллою Петрівною та її братом Юлієм Петровичем. Воно відбулось 9 Травня на меморіалі Слави під час урочистей, коли Луківчани вшановували пам'ять тих, хто не повернувся з поля битви, щиро вітали присутніх на Меморіалі ветеранів Другої світової війни та її родичів. Алла Петрівна приїхала в Луків з членами родини з Полтави перший раз. Після багатьох десятиріч пошуків місце захоронення свого батька, сестра і брат знайшли її в Лукові. Відразу Алла Петрівна подзвонила в Полтаву і повідомила, що стоїть Лукові на Меморіалі Слави біля плити з написом « Голтвовець Петро».

 Поклавши квіти на могилу свого батька Рудницького Антона Леонтовича, я виходила з цвинтаря.  Мене покликала Алла Петрівна і звернулась за допомогою – зібрати людей, щоб вони прийняли участь в поминальному обіді за батька перший раз за стільки років. Я пройшлась по цвинтарі і зібрала людей. Сестра і брат дякували за те, що Меморіал доглянутий, що багато луків чан приходять 9 травня.

 Роки йдуть невпинно в перед. Кожен рік я виконую прохання Алли Петрівни і приношу квіти, щоб вшанувати пам'ять її батька.

 З Полтави приходять вітання не лише до 9 травня, але й на Різдво Христове, Великдень: Закінчує свої вітання Алла Петрівна словами: «Дорога Марія Антонівна! Щиро вітаю Вас зі Святом Христового Воскресіння. Світлих та радісних Вам Свят. Багато здоров’я, щастя. Цілую. З повагою Алла Петрівна, Юлій Петрович і наші рідні.»

 Цього року о. Олександр настоятель храму Святої Анни в Лукові відслужив панахиду за упокій душі Петра Голтвовця. Група вірян  храму  Святої Анни, брала участь у вшануванні пам’яті загиблих на Меморіалі Слави.

 Алла Петрівна і Юлій Петрович просять описати щорічне шанування пам’яті загиблих. Я так і роблю, нехай вони будуть спокійні: Петро Голтвовець був танкістом і загинув у жорстокому бою на виході до кордону з Польщею , біля села Годовичі.

 Люди пам’ятають про загиблих.

Total comments: 0
Only registered users can add comments.
[ Registration | Login ]