Храм Святої Анни
На цьому камені Я збудую Церкву Мою,
і врата пекла не здолають її. (Матф.16:18)
Welcome to our website
«Lis amatores - restoring amor» («Сварка закоханих – відновлення кохання»)
«Ну, заїк…» - почулося мені крізь сон. О,ні! Що знову, ці звірі правлять світом? Та не може цього бути – не хочу цього, не хочу… Нарешті я прокинулася і з полегшенням зітхнула, тому що зраділа, що цей кошмарний сон не виявився реальністю.
Просто вчора ввечері я читала роман-антиутопію Джоржда Оруелла «Ферма тварин», де описувалося, як звірі захопили владу і володарюють усім. Тому і не дивно, що мені приснився такий жах. Але «ну, заїк…» мені не примарилося – це моя сусідка по кімнаті Матільда так називає свого хлопця Браяна. Також деколи звучить у його адресу «котику», «сонечко», «коханий». Але чомусь «заїк» - це найулюбленіша назва Матільди, але і відповідно Браяну вона теж подобається. Так що не лише у антиутопіях владу над людьми мають звірі, але і в реальному житті таке деколи трапляється.
Мене це трохи нервує, адже я цю назву чую близько 50-ти (як мінімум) разів на день, адже Матільда зі своїм «зайченятком» (м’яко кажучи) говорить майже цілодобово. Рай на землі для мене настає тоді, коли Браян їде на заробітки в Москаляндію. Я радію тому, що це відбудеться через два місяці і в нашій маленькій затишній кімнатці, на розі вулиці Сагайдачного настане мир та злагода. А поки що залишається терпляче чекати і бажано це робити з закладеними вухами…
«Заїкоманія» - це найкраща сторона «любощів» по телефону Матільди і Браяна. А найцікавішим у цьому всьому є їхні безкінечні сварки: близько половини того часу, коли вони розмовляють, закохані сперечаються, дискують (у кращому випадку) і звісно скандалять. Це чутно не лише на цілу кімнату, але і на блок і аж на загальному коридорі нашого маленького Замку.
Сваряться з будь-якого приводу, деколи це доходить до абсурду: наприклад, якого кольору інопланетяни, і прямо доходить до істерики, як нібито хтось з них обох бачив ці дивовижні створіння. Хоча не виключено, можливо під дією якихось речовин вони і побачили позаземних істот, але хтось в меншій дозі, хтось в більшій зловживав певною рідиною, тому і вийшла не відповідність у палітрі кольорів.
Жарти жартами, але терпіти цей весь дурдом деколи просто нестерпно, і тому приходиться тихенько тримати себе в руках, щоб часом не вибухнути і не накоїти лиха.
Невже люди, які кохають один одного можуть так сваритися, що це деколи виходить поза межі розумного? Звісно ідентичних людей не існує на цій планеті, хоча зовнішньо ми дуже схожі між собою, але у нас різні захоплення, смаки, інтереси, погляди, думки і т.д. Мені здається, що друзі, або люди, які зустрічаються не повинні до хрипоти доводити свою правоту у певних питаннях, а вчитися, навпаки, досягати компромісу. Адже люди спілкуються для того, щоб збагатити свій світогляд, щоб удосконалити свої думки, змінювати погляду. Не потрібно бути впертим і самозакоханим, заткнувши вуха, і чути лише себе улюбленого, потрібно навчитися слухати іншого. Адже кожна думка має право на існування, яка би вона була, правильна чи неправильна, розумна чи ірраціональна Людина, коли мислить, то вона розвивається, набуває нові знання, змінює щось у собі, вчиться жити і виживати і бути не просто індивідом, але і особистістю.
Нам іще з юних років потрібно навчитися жити у суспільстві, взаємодіяти з ним, навіть, якщо і буде потрібно, то пристосовуватися до нього. У цьому житті ніхто навколо нас не буде крутитися, сюсюкати і робити все по наших забаганках, або завжди прислухатися до нашої думки, навіть, якщо вона буде правильно. У світі діють інші неписані закони, миритися з якими деколи надзвичайно важко. Але треба а у всьому знаходити ту золоту серединку, і завжди залишатися людиною, а не перетворюватися у звіра, який тільки хоче, щоб було добре виключно йому.
Пам’ятаймо про це, і нехай допоможе нам Господь у всіх добрих намірах!

P. S. Якщо виникатимуть якісь зауваження, побажання, рекомендації, або просто відгуки щодо статей, написаних мною, то прошу писати на електронну скриньку liza1402@mail.ru. З нетерпінням чекаю Ваших листів.
Total comments: 0
Only registered users can add comments.
[ Registration | Login ]