Храм Святої Анни
На цьому камені Я збудую Церкву Мою,
і врата пекла не здолають її. (Матф.16:18)
Welcome to our website
Перемога життя над сметрю
Як щемить серце, коли ти йдеш у пасхальну ніч на Богослужіння. Попереду щось таке незвідане, таємниче. Цього не можна передати слова, просто треба відчути.
Храм світиться і це надає такої урочистості всьому навколо. Зайшовши всередину, відчуваєш блаженство і спокій. На душі так легко – ніщо тебе не хвилює, ніяких земних турбот – ти вільний і здається ось-ось піднімешся в небо, звісно душею. Ти відчуваєш щось таке невимовне, приємне. Храм стоїть у величній красі. Обличчя людей сяють від щастя – здається такі змучені земними турботами, але які водночас піднесені і радісні!
Відчуваєш якийсь такий ніби острах, але водночас і піднесення. Сум наповнює серце, але його доповнює радість. Здається все в храмі посміхається до тебе, дає таку позитивну енергію і ти сам стаєш веселим.
Коли ідеш навколо храму, то серце стукає все швидше і швидше, здається ось-ось вирветься назовні від якогось такого хвилюванні. І ти не розумієш, що з тобою відбувається. Все тіло тремтить, ти відчуваєш, що має статися щось таке незвичне, величне і надзвичайно потрібне для всіх...
І тут цей спів «Христос воскрес!» Здається, все навколо бере участь у славленні Христового воскресіння. Зокрема, в уяві постають ангели і інші небесні сили, які співслужать з людьми.
Як це вражає! На очі навертаються сльози. Ти не можеш їх зупинити – це сльози радості. Кожного разу, коли священик каже «Христос воскрес!» - ти починаєш плакати. Ніби за допомогою цих сліз відбувається очищення душі. Відчуваєш свою ницість, негідність порівняно з великою силою Христа і з Божим повелінням.
Душе, радій! Сьогодні ти святкуєш перемогу життя над смертю. Саме тепер твій Спаситель воскресає з мертвих і цим Він утверджує торжество життя вічного. Він дає тобі можливість увірувати і отримати за це винагороду – життя з Богом.
Нехай ця радість Христового воскресіння завжди перебуває в нас.Щоб і наша душа воскресла разом із Христом, відпала від гріха. А натомість дбала про успадкування Царства небесного.

Христос воскрес! – Воістину воскрес!

Total comments: 0
Only registered users can add comments.
[ Registration | Login ]